Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Mūsų Lietuva

Mūsų Lietuva

Kaip vyksta pasirašymai už kandidatus elektroniniu būdu?

    Pasirašyti už kandidatą į LR Prezidento postą galima įprastai: pasirašant į parašų rinkimo lapus, kuriuos išduoda VRK. Minėti lapai yra griežtos apskaitos, be to, turi serijos numerius. 

    Galima pasirašyti ir elektroniniu būdu, per elektroninius valdžios vartus prisijungus prie rdm.rinkejopuslapis.lt

    Tik štai čia panašu, jog yra problemėlė. Tos problemėlės galima ir nepastebėti. Problemėlė yra ta, jog gali ir nepavykti pasirašyti už tą kandidatą, už kurį pasirašyti norite. 

       Dėl nepaaiškinamų priežasčių pasirašyti Jums nepavyks, jei  norėsite pasirašyti už  kandidatą V. Tutkų. Bandant pasirašyti, sistema Jums išmes klaidą. Nebus jokių klaidų, jei pasirašyti norėsit už  G. Nausėdą ar I. Vėgėlę

    Įdomus sutapimas... O gal visai nesutapimas?.. Gal taip suplanuota? Kas galėtų paneigti?

    Tad kalbėdami apie kibernetinį saugumą, turime situacijų, kai PIŠ prisirenka elektroninių parašų, kurių kilmė ir patikimumas labai abejotini. Dabar trukdoma rinkti parašus tiems kandidatams, kurių  šaika nepageidauja matyti rinkimuose. 

    Norisi paklausti: kas ir kokiais tikslais tai daro? kas turėtų užtikrinti elektroninių parašų rinkimo skaidrumą ir saugmą?

    D. Gaižausko paviešintos problemos, po kurių netikėtai, staiga mirė mūsų valstybės kibernetinio saugumo tėvas. A. Anušausko pasitraukimas. Tokia eilė atsitiktinumų...

    Bent minimaliai dar sugebantys mąstyti, nesunkiai supranta, jog tai nėra atsitiktinumai.

    Na, o TV edukuoti, LRT ar TV3 universitetus baigę vakcinuotieji, taip vadinamas elitaz, mažai skiriasi nuo unitaz, jiems toks supratimas ne tik, jog nepriimtinas, bet ir neprieinamas.

    Jei jie tai suprastų, tuomet tokios žinios jiems keltų išlikimo grėsmę. Todėl jie neapsikrauna. Tai per daug sunki ir nepakeliama našta, šiuos universitetus baigusiems atstovams. Jie tam ir vakcinavosi, kad nereikėtų galvoti 😀. Valdžia pagalvoja, o jie tik pritaria bei vykdo. Dabar šaika liepia eiti į karą, bet lieka nesuprasta... Edukuoti / vakcinuoti pajuto pavojų? Nagi, juk pasiskiepinote. Dabar gi nemirtingi esat. Jei bijot eiti į karą, tai medicininę kaukę užsidėkit 😷, ir tapsit - nematomais😁.

Komentarai

Skaitomiausia

Susisiekite su mumis

Vardas

El. paštas *

Pranešimas *